avatar lekarza

Monika Pytel

Specjalizacja:
Psychoterapeuta

Biografia

Prowadzę terapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci (od lat 13). W pracy terapeutycznej przyjmuję indywidualne podejście do każdej osoby. Oferuję pomoc osobom, które zmagają się z uczuciem osamotnienia, stresu, odrzucenia i lęku, mają obniżone poczucie własnej wartości, doświadczają sytuacji kryzysowej, przeżywają trudności w relacjach osobistych i zawodowych. Zapraszam również wszystkie osoby zainteresowane rozwojem osobistym i pracą nad sobą.

Prowadzę terapię w ujęciu psychodynamicznym. Szkolenia terapeutyczne odbywam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i jestem w trakcie certyfikacji.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, socjoterapeutą i nauczycielem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim. Od prawie 10 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywałam w wielu instytucjach w Polsce. Aby móc skutecznie pomagać innym, stawiam na własny rozwój osobisty. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach. Ukończyłam również I stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Skorzystaj z serwisu Umów swoją wizytę!

Dla Twojej wygody korzystamy z systemu rejestracji on-line znanylekarz.pl, który umożliwi Ci łatwe oraz szybkie umawianie i odwoływanie wizyt lekarskich.

Monika Pytel - ZnanyLekarz.pl

Chcesz umówić wizytę?
Zapisz się on-line, zadzwoń lub napisz do nas