avatar lekarza

Sara Strugała

Specjalizacja:
Dermatolog, Trycholog

Biografia

Jestem absolwentką Akademii Medycznej na Wydziale Lekarskim w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, którą ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując tytuł lekarza specjalisty medycyny estetycznej.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii.

Jestem członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Uczestniczę regularnie w polskich i międzynarodowych kongresach dermatologicznych – aktualizując na bieżąco swoją wiedzę medyczną. Odbyłam liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej m.in.: zastosowanie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących i laseroterapii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej.

Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, dermatochirurgii, laseroterapii. Ponadto od wielu lat zajmuje się dermatologią estetyczną i ginekologią estetyczną.

Skorzystaj z serwisu Umów swoją wizytę!

Dla Twojej wygody korzystamy z systemu rejestracji on-line znanylekarz.pl, który umożliwi Ci łatwe oraz szybkie umawianie i odwoływanie wizyt lekarskich.

Sara Strugała - ZnanyLekarz.pl

Chcesz umówić wizytę?
Zapisz się on-line, zadzwoń lub napisz do nas